KOBIECA MINI SESJA ZDJĘCIOWA

          Kochane jest mi bardzo miło zaprosić Was na Kobiecą Mini Sesję Zdjęciową, która odbędzie się 19 listopada 2016 w Warszawie.

Zarezerwujcie proszę na to wydarzenie ok 1,5 godz. Pierwsze 30 min. to makijaż, kolejne 40 min. sesja. Zapisy są co 45 min. licząc od godz. 10:00.

          Opłata za całość wynosi 350 zł i zostanie pobrana w dniu sesji (w formie gotówki). Co otrzymacie w zamian (oprócz miło spędzonego czasu w kobiecym gronie)?:

- pamiątkę na całe życie w postaci 7 wybranych przez Was zdjęć (w formie cyfrowej)

- możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć ponad to co w pakiecie – cena za każde zdjęcie 30 zł

Proszę abyście przygotowały 2 propozycje stroju, stylizacji pamiętając przy tym, że jest to sesja zmysłowa, typowo kobieca….

          Ach rozmarzyłam się…. Już nie mogę doczekać się tej kobiecej soboty i oczywiście Was!

 

Do zobaczenia!

Paulina

 

P.S.

Pamiętajcie proszę, żeby się nie spóźnić na sesję! Mini sesje charakteryzują się tym, że trwają krótko, mamy wyznaczony konkretny czas. Jak się spóźnicie, nie będę mogła poświęcić Wam tyle czasu ile jest przewidziane na sesję.

A kto Was pomaluje?

Anna Karbowiak. Wizażystka i stylistka fryzur z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Praca to jej pasja. Wachlarz doświadczeń zawodowych obejmuje pracę przy sesjach zdjęciowych, indywidualnych, biznesowych, programach telewizyjnych.

Nie zwlekaj i zapisz się jeszcze dziś!

Udało się! Wiadomość dotarła.